2010 évi Field Target VB Versenykiírása

A verseny - megnevezése: Field Target Világbajnokság 2010

A verseny célja: A Field Target sportág 2010 évi világbajnoksága győzteseinek  kiválasztása egyéni és csapatverseny keretében. A sportág népszerűsítése, magyar minősítés megszerzésének biztosítása, nemzetközi sportbaráti kapcsolatok erősítése.

A verseny rendezője: Magyar Field Target Szövetség

A verseny helyszíne: Debrecen-Bánk, Magyarország, a Lőtér itt található (link).

A verseny időpontja: 2010. szeptember 30 - október 3

A verseny jellege: Egyéni és csapatverseny.

A verseny díjazása:

Egyéni verseny:

I-II-III. helyezetteknek trófea, oklevél és érem, IV-X. helyezetteknek emlékplakett. Az érmekből egy kis bemutató itt: Díjak

Az egyéni verseny PCP kategóriájának győztese különdíjban részesül a STEYR gyártól. Az egyéni verseny Rugós kategóriájának győztese különdíjban részesül a DIANA gyártól.

Egyéniben díjazásra kerül a legeredményesebb ifi korú (1992 és utána születettek), a legeredményesebb senior (1950 vagy előtte született), és a legeredményesebb női versenyző.