HW Kupa

Hazai versenyekkel és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos témák

Re: HW Kupa

Postby peter630114 » 2012.09.10. 21:25

Tisztelt Rendezőség !
Nem látom a junior kategória eredményeit.
Üdvözlettel: Seres Péter
peter630114
MFTSZ versenyző

Postby AirArms » 2012.09.10. 22:02

peter630114 wrote:Tisztelt Rendezőség !

Hogy is van ez ? Végül is nem lettek összevonva a 16J FT-HFT kategóriák? Pedig a verseny végén így hirdettek eredményt az elért % szerint. Hány lövéses volt a verseny 50 vagy 53? A verseny végén derült ki, hogy 53 de ezt sokan nem tudták mi sem, és ezért a pontozó lapon a hibákat számoltuk. Valószínűleg sokan így tettek de az eredmények nem lettek átszámolva és kijavítva.
CZ-200-S Nikko Diamond 10-50x60
AirArms
MFTSZ versenyző

Postby Maximus » 2012.09.11. 00:52

AirArms wrote:
peter630114 wrote:Tisztelt Rendezőség !

Hogy is van ez ? Végül is nem lettek összevonva a 16J FT-HFT kategóriák? Pedig a verseny végén így hirdettek eredményt az elért % szerint. Hány lövéses volt a verseny 50 vagy 53? A verseny végén derült ki, hogy 53 de ezt sokan nem tudták mi sem, és ezért a pontozó lapon a hibákat számoltuk. Valószínűleg sokan így tettek de az eredmények nem lettek átszámolva és kijavítva.

Béla bátyám! Kicsire nem adunk, izé adnak...
...mert pl ha a légpuska PCP kategória egyenlő a sziluettel, akkor nem értem, hogy azok a bizonyos százalékok vagy hívjuk helyezéseknek a legjobb HW-s számításánál, miért nem az alábbiak szerint alakultak:
1. Vass Zoltán (legjobb százaléka: Légpuska PCP 16J-87,5%)
2. Balla Zsolt (legjobb százaléka: HFT visszarugásos 7,5J-83,3%)
3. Takács Balázs (legjobb százaléka: HFT visszarugásos 7,5J-68,0%)
:nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom: :nemtudom:
Maximus
MFTSZ versenyző

Postby Maximus » 2012.09.11. 01:04

fapuskás wrote:Nem a tiéd a puska és még érdeklődsz :baseball: ?

:oops: :cry: csóró vagyok, nézd el nekem :oops: :cry:
Maximus
MFTSZ versenyző

Postby AirArms » 2012.09.11. 08:17

Béla bátyám! Kicsire nem adunk, izé adnak...

Valahogy így volt. Én nem saját eredményemért írtam és a versenyt sem akartam fikázni mert jó volt. De a kategóriák ilyen összevonása nem a legszerencsésebb megoldás, főleg úgy, hogy a verseny elején senki sem tudott róla, de arról sem, hogy hány célos a verseny.
AirArms
MFTSZ versenyző

Postby sipkap » 2012.09.11. 08:27

Mivel az összevonások, meg kategóriák miatt a versenykezelőben nem lehet az erdeményeket rendesen megjeleníteni, ezért a link a Nimród oldalára mutat.
Továbbá felhívnám a figyelmeteket, hogy ezt a versenyt a Nimród-Derringer szervezte, itt a szövetségi oldalon csak megpróbáltunk(tam) segíteni nekik. Ezért kérném, hogy a versennyel kapcsolatot hozzásólásaitokat, észrevételeiteket a Nimród-Derrineger honlapján tegyétek meg, mert nagy valószínűséggel ezt a topikot ők nem olvassák.
sipkap
MFTSZ elnökségi tag

Postby AirArms » 2012.09.11. 10:31

sipkap wrote:Mivel az összevonások, meg kategóriák miatt a versenykezelőben nem lehet az erdeményeket rendesen megjeleníteni, ezért a link a Nimród oldalára mutat.
Továbbá felhívnám a figyelmeteket, hogy ezt a versenyt a Nimród-Derringer szervezte, itt a szövetségi oldalon csak megpróbáltunk(tam) segíteni nekik. Ezért kérném, hogy a versennyel kapcsolatot hozzásólásaitokat, észrevételeiteket a Nimród-Derrineger honlapján tegyétek meg, mert nagy valószínűséggel ezt a topikot ők nem olvassák.

Amit leírtál rendben, nem ti hibáztatok hanem segíttetek. Azért az már érdekes, hogy a Balla Zsoltot az összevont HW kategóriából kihagyták, pedig ő lett volna a második.
AirArms
MFTSZ versenyző

Postby sipkap » 2012.09.11. 10:59

AirArms wrote:
sipkap wrote:Mivel az összevonások, meg kategóriák miatt a versenykezelőben nem lehet az erdeményeket rendesen megjeleníteni, ezért a link a Nimród oldalára mutat.

Amit leírtál rendben, nem ti hibáztatok hanem segíttetek. Azért az már érdekes, hogy a Balla Zsoltot az összevont HW kategóriából kihagyták, pedig ő lett volna a második.

Jelezve a Nimródnak. Orosz Jani is rossz kategóriában van feltüntetve.
sipkap
MFTSZ elnökségi tag

Postby cíca30 » 2012.09.11. 12:02

Kedves Sporttársak!

Pár kép a HW kupáról:
https://plus.google.com/photos/10853571 ... 5778476913

Üdv
Cica
HFT:Steyr LG110FT MTC Viper
FT:Daytate MK4GP Nikko Stirling
cíca30

Postby v_peter » 2012.09.12. 16:06

Sziasztok!

Nem szeretném most itt az összes itt megjelent felvetést lereagálni, ráadásul ezek egy része már tisztázódott is közben.
Igazából az eredmények kategorizálása, számolása tényleg nehezebben ment mint más esetben. Ennek több oka is van. Egyrészt a mi oldalunkról, hogy a nevezési lapok nem ehhez a versenyhez lettek kitalálva (a Pátyon használt, általános nevezési lapokat használtuk) így nem volt mód rajta feltüntetni olyan kategóriákat amelyekre szükség lett volna és igen, Istvánék 53 célos pályát építettek és mivel előre 50 cél volt megbeszélve így erre lettek számolva az eredmények (ezek még ott át is lettek számolva és javítva lettek). Ezen kívül sajnos a nevezési lapokon a legtöbb versenyző nem tüntette fel, hogy milyen fegyverrel lő, én meg annyira még nem ismerem a teljes mezőnyt, hogy ezt kívülről tudjam. Nyilvánvalóan ennek más versenyen nincs nagy jelentősége de itt az összevont HW kategória miatt fontos lett volna. Így történhetett meg, hogy bár én a nevezések leadása után még körbejártam, hogy ki lő Weirauch puskával, de pld Zsolt papírján ez nem lett feltüntetve.
Ezen kívül, bár ez lehet, hogy női hiszti és nem kellene vele foglalkoznom de nagyon nehéz volt úgy pontosan és gyorsan - mert sokan rögtön az FT verseny után már mentek volna :o( - kiszámolni az eredményeket, hogy szimultán 4-5 ember "segít" ebben.
Szóval van tanulság és biztos vagyok benne, hogy jövőre (mert nagyon szeretnénk, hogy legyen) simán, zökkenőmentesen megy minden. Bárkinek bármilyen hiányérzete, sérelme van e-mailben keressen nyugodtan mert nem nagyon figyelem a fórumokat.

Péter
v_peter

PreviousNext

Return to Versenyek és egyéb események