Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

Hazai versenyekkel és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos témák

Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: kojak » 2010.08.29. 21:30

FIELD TARGET MAGYAR KUPA V. forduló
Tisztelt Sporttársak!
2010. szeptember 11-én kerül megrendezésre Zsirán a Zsira MTTOSZ által.
A verseny helyszíne:
Zsira - lőtér.

Időbeosztás:
08:00 - lőtérnyitás
08:00 – 10:00 - nevezés fegyverátvétellel, belövés
10:00 – 14:00 - verseny
14:00 – 15:00 - ebéd
15:00 - eredményhirdetés

Nevezési díj:
Előnevezéssel: 3.000 Ft/fő
Helyszíni nevezéssel: 3.500 Ft/fő
Kísérők részére ebéd: 1.000 Ft/fő
A nevezési díj tartalmazza a verseny utáni meleg ételt is.
Előnevezéseket szeptembre 8-ig 22.00 óráig tudunk elfogadni.
Pályák: Field Target pályák összesen 50 céllal minden kategória számára, az érvényes FT szabálykönyv szerint.

Szabályok: Az érvényes 2010-es FT szabálykönyv szerint.
Kategóriák:
- PCP 16
- PCP 7,5
- Rugós 7,5
- Összevont ifjúsági kategória

Díjazás: Minden kategória első három helyezettje érmet és oklevelet kap.

Szervezéssel kapcsolatos információk:
Kincse Attila E-mail:kincseattila@citromail.hu
Tel.:06-30-414-3752
Szeretettel várunk minden érdeklődőt.
kojak
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2010.02.05. 20:21

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: doki » 2010.08.30. 20:55

Uraim, ez azért is nagyon fontos verseny, mert ez után a verseny után derül ki az FT Világbajnokság hivatalos magyar csapatának végső összetétele. Több esélyes versenyző is van!!!
AA-TX200HC + Sightron SIII 10-50x60
Avatar
doki
MFTSZ versenyző
 
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2009.12.01. 23:21
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: kojak » 2010.09.09. 21:04

Pilátusnak!

A golfütőkészletedet ne hagyd otthon, mert a reptér a golfpálya mellett van.(Sonnen Golf) :evil: :D
kojak
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2010.02.05. 20:21

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: paja » 2010.09.09. 21:09

kojak írta:Pilátusnak!

A golfütőkészletedet ne hagyd otthon, mert a reptér a golfpálya mellett van.(Sonnen Golf) :evil: :D


Attila!
Van utca cim?


VÉRNYÚL
:evil:
SCHMIDT & BENDER FOREVER
Anschütz 9015 FT

Szaros MARCH
Avatar
paja
MFTSZ versenyző
 
Hozzászólások: 795
Csatlakozott: 2010.01.05. 20:53
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: Pilátus » 2010.09.09. 22:39

Van...Közvetlenül a burgenlandi Sonnentherme fürdő mellett 8) De akkor a fehér cipőmet sem felejthetem otthon :lol: Úgy gondolod inkább befizetsz egy golf játszmára amíg ti lőtök(öltök),nem bánom ,de csak akkor ha a derék Derdák húzza majd a golftáskát a trolival :evil: Itt úgy is csak kilenc lyúkba kell bele találnom...Ha esik az eső akkor itt rendezitek meg a kupát a hét állásos fedet pályán és mindenkinek lesz ötven "ütése" :?: :twisted: Hát lehett ,hogy csak golf ütővel tudják majd eldönteni a "nagyok" ki kerüljön majd be a VB csapatba :balta: Te Attila ,hogy is van ez az egyik lábával itt van a másikkal meg már Ausztriába van az ember a pályán?? Akkor légtér átlépési engedélyt kell kérnem és repülési tervet is kell csinálnom :lol: Így vagy úgy nekem mindkettő kellemes öröm lövészet lesz tét nélkül, mert amit akartam azért már tettem és el is értem a múltkori szombaton :viragcsokor: :mrgreen: :mrgreen:
Pilátus
 
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2010.03.01. 22:09

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: derdaksz » 2010.09.10. 09:50

A fejedre, hogy ne láss célozni! "Piros :evil:
derdaksz
MFTSZ versenyző
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.07.13. 17:57

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: doki » 2010.09.10. 11:10

paja írta:
kojak írta:Pilátusnak!

A golfütőkészletedet ne hagyd otthon, mert a reptér a golfpálya mellett van.(Sonnen Golf) :evil: :D


Attila!
Van utca cim?

Itt van a link (Lővér utca):
http://maps.google.com/maps?f=d&source=embed&saddr=&daddr=L%C5%91v%C3%A9r+utca&geocode=Fask1AIdmoj-AA&hl=hu&mra=ls&sll=47.457504,16.681559&sspn=0.003337,0.007768&ie=UTF8&t=h&ll=47.457451,16.681114&spn=0.006295,0.009311
AA-TX200HC + Sightron SIII 10-50x60
Avatar
doki
MFTSZ versenyző
 
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2009.12.01. 23:21
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: kojak » 2010.09.10. 12:38

Az FT feliratú tablák mindenkit útba igazitanak.Tessék figyelni!!! :shock:
kojak
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2010.02.05. 20:21

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: Dino » 2010.09.10. 13:50

kojak írta:Az FT feliratú tablák mindenkit útba igazitanak.Tessék figyelni!!! :shock:


És hogy áll a dolog, lövészet lesz vagy vizilabda? :mrgreen:
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Avatar
Dino
MFTSZ Elnök
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2010.01.09. 18:16
Tartózkodási hely: Győr-BP

Re: Field Target Magyar Kupa V. Forduló Zsira

HozzászólásSzerző: sörnyitó » 2010.09.10. 15:14

Dino írta:És hogy áll a dolog, lövészet lesz vagy vizilabda? :mrgreen:

Hát, kinézve az ablakon, lehet hogy inkább egy kék szalag futamot kellene kiírni vitorlásoknak :lol:
sörnyitó
MFTSZ versenyző
 
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2010.01.08. 17:10
Tartózkodási hely: Szombathely

Következő

Vissza: Versenyek és egyéb események

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron

Ki van itt

Jelenleg 4 felhasználó van jelen: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég. (Az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján.)
A legtöbb felhasználó (294 fő) 2020.01.17. 11:58-kor tartózkodott itt.

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Copyright © 2009 Afterburner - Free GPL Template. All Rights Reserved.