Visszarúgásos rugós belövése

FT és HFT légfegyverek, tesztek

Re: Visszarúgásos rugós belövése

Postby Gayer Attila » 2011.10.19. 17:46

tom wrote:
fapuskás wrote:pont tudok egyet akár neked is

Férfi ember rugós puskával lő!
:rifle:
Kedves klubtársam!

Miért nem kérdeztél személyesen? Én is sokat szenvedtem ezzel a problémával, mikor FT-ben még rugóssal versenyeztem. Akkor úgy volt belőve a puskám, hogy nagyon lazán tartottam a térdemen támasztva ülő pozicíóban. Ha állva vagy térdelve kellett lőni, akkor nekem 5 klikket jelentett felfelé, ugyanis annyit hordott alá a puska az erőteljesebb fogás miatt.

Azt valószínűleg tudod, hogy a rugós puska már akkor megmozdul, mikor a lövedék még a csőben van. Ha tudod konstansul ugyanott, ugyanolyan erővel fogni, akkor nem kell külön skála, mert a puska mindig ugyanarra, ugyanolyan erősséggel fog elmozdulni. Ha ezt nem sikerül abszolválni, akkor van az, hogy máshová fogsz lőni. Érdemes egyébként az oldalirányt is figyelni, mert az is okozhat meglepetést.

A többivel is egyetértek, de az első mondatod az piszokul tetszik !! :up:
Párszor már leírtam, én a HFT-t nem is engedném mással lőni, mint rugós puskával, joul-korlát nélkül ! :metal:
A szombati viszontlátás reményében búcsúzom. :respect:
FT:WaltherLG-90 + Niko S. 6-24X56
Gayer Attila

Postby parazstaposo » 2011.10.20. 15:49

A rugós puska olyan mint a NŐ, finoman kell vele bánni, kényeztetni, babusgatni, ha megkedvelteted magad vele meghálálja! :wink: Azt szereti, ha mindennap foglalkozol vele, ha pár napig hanyagolod megsértődik és csak azért sem oda lő ahová célzol, időbe telik mire megbocsát és újra odaadó lesz. :oops:

Ezért a rugós puskát csak azoknak ajánlom akik gyakran tudnak vele foglalkozni.
Steyr Match + Hawke Sidewinder Tac. 4,5-14x42
parazstaposo
MFTSZ versenyző

Postby Dino » 2011.10.20. 18:06

parazstaposo wrote:A rugós puska olyan mint a NŐ, finoman kell vele bánni, kényeztetni, babusgatni, ha megkedvelteted magad vele meghálálja! :wink: Azt szereti, ha mindennap foglalkozol vele, ha pár napig hanyagolod megsértődik és csak azért sem oda lő ahová célzol, időbe telik mire megbocsát és újra odaadó lesz. :oops:

...és néha kipróbál egy új fajta lövedéket is :-)
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby zozsi59 » 2011.10.20. 19:28

Dino wrote:
parazstaposo wrote:A rugós puska olyan mint a NŐ, finoman kell vele bánni, kényeztetni, babusgatni, ha megkedvelteted magad vele meghálálja! :wink: Azt szereti, ha mindennap foglalkozol vele, ha pár napig hanyagolod megsértődik és csak azért sem oda lő ahová célzol, időbe telik mire megbocsát és újra odaadó lesz. :oops:

...és néha kipróbál egy új fajta lövedéket is :-)

Bizony,utána jön ez :tasli: vagy ez, :box:
Walther LG200 16 joul Burris 3-9x40
zozsi59
MFTSZ versenyző

Previous

Return to Légfegyverek